.

با هدف ارائه خدمت به مساجد، هیئت‌ها و کانون‌های فرهنگی صورت گرفت؛

ارائه طرح‌های گرافیکی رایگان در نگارخانه پرتال جامع آستان قدس رضوی

به منظور ارائه خدمت به مساجد، هیئت ها و کانون های فرهنگی طرح های گرافیکی به صورت رایگان در نگارخانه پرتال جامع آستان قدس رضوی بارگزاری می شود.

1396/6/28 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، صفحه نگارخانه پرتال جامع آستان قدس رضوی که با هدف ارائه خدمت به مساجد، هیئت‌ها و کانون های فرهنگی راه‌اندازی شده است، طرح های گرافیکی را با کیفیت بالا و قابلیت چاپ به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.
از اهداف راه اندازی رایگان این نگارخانه می توان به امکان دسترسی نهادهایی که امکان پرداخت هزینه های طراحی فایل های گرافیکی را ندارند، اشاره کرد که امکان بهره مندی از ویدئوهای با کیفیت حرم مطهر را نیز در اختیار تولیدکنندگان کلیپ ها و نماهنگ های مذهبی قرار می دهد.
نگارخانه پرتال جامع آستان قدس رضوی به آدرس www.aqr.ir خدمات متنوعی را  در بخش های تصاویر و فیلم های با کیفیت حرم مطهر، مجموعه های نمایشگاهی، تراکت و بروشور و طرح های گرافیکی در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
لازم به ذکر است؛ علاقه مندان به همکاری با این نگارخانه می توانند با درج مشخصات خود در این صفحه در این خدمت سهیم شوند و با ارسال طرح های گرافیکی ویژه با قابلیت چاپ گامی موثر در این حرکت ارزشمند و معنوی بردارند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.