.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:

خانواده شهیدان تابلویی از عظمت حضرت زینب(س) هستند

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت:‌ خانواده شهیدان تابلویی از عظمت حضرت زینب(س) هستند، با اینکه خانواده ایشان در مسیر خدا شهید شدند، اهل بیت(ع) را فراموش نکردند و در سرپرستی کاروان عاشورا حضور داشتند.

1396/6/30 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام گنابادی نژاد شب گذشته در مراسم بزرگداشت بانوان انقلابی و تقدیر از خانواده‌های 40 شهید مدافع حرم در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) اظهار کرد:‌ شهیدان مدافع حرم اجازه ندادند حتی یک آجر از حرم حضرت زینب(س) کم شود و این‌ها شیعیان مخلص و ارادتمند به تمام معنای اهل بیت(ع) هستند که جلوه دیگری از تابلوی با عظمت زینب کبرا(س) را به نمایش گذاشتند.
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه شاید برخی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) قادر به زیارت حرم ایشان نشده بودند، ‌افزود:‌ تیپ فاطمیون در کشور مهاجر و غریب بودند اما باز هم لباس هجرت و غربت به تن کردند و لباس حمایت از اهل بیت(ع) را کنار نگذاشتند.
وی ادامه داد:‌ امیدوارم با حضور دانش آموزان ولایی خدمت به شهیدان مدافع حرم نسل به نسل منتقل شود تا بتوانیم زیر پرچم ولایت با فرهنگ شهادت برای نابودی استکبار جهانی قدم برداریم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
خادمان بارگاه رضوی با شهدای آرامگاه خواجه ربیع تجدید بیعت کردند
تبعیت از ولایت فقیه مهمترین ویژگی شهیدان بود
شهیدان در روز قیامت دارای مقام شفاعت هستند
باید قدر عزت و اقتدار ایران اسلامی را بدانیم
شهدا عاشقان واقعی اهل بیت(ع) هستند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.