.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خبر داد:

بیماران سرطانی استان خوزستان به پابوسی حضرت رضا(ع) مشرف شدند

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از تشرف بیماران سرطانی استان خوزستان به حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه‌السلام خبر داد.

1396/7/17 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی با بیان این خبر ابراز کرد: در ایام ماه محرم و سوگواری اباعبدالله الحسین علیه‌السلام 79 بیمار سرطانی و صعب العلاج شهرستان دزفول از توابع استان خوزستان به پابوسی حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
وی بیان کرد: این گروه از زائران پس از عرض ارادت و زیارت مضجع منور امام رضا علیه‌السلام در ویژه برنامه‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام که در حرم مطهر رضوی برگزار شده بود، شرکت کردند.
خاکسار با اشاره به اینکه تغذیه این گروه از زائران بر عهده معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی است، عنوان کرد: این زائران در مدت اقامت خود در مشهد یک وعده نیز میهمان مهمانسرای حضرت رضا علیه‌السلام بودند.
خاکسار در ادامه از تشرف 45 نفر از محروم و نیازمند استان مرکزی به بارگاه منور رضوی خبر داد و گفت: این گروه از زائران از شهرستان محروم آشتیان اراک شناسایی و در قالب کاروانی زیارتی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی با بیان اینکه این کاروان متشکل از زائران زیارت اولی و محرومان و نیازمندان بالای 50 سال است، گفت: تسهیل شرایط تشرف زائران محروم و نیازمند یکی از مهم‌ترین اهداف معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.