.

راه‌اندازی دفاتر مشاوره وقف در حرم مطهر رضوی

مسئول دفاتر مشاوره وقف آستان قدس رضوی گفت:‌ دفاتر مشاوره وقف در رواق های دارالحجه و دارالرحمه حرم مطهر رضوی با حضور 19 نفر از کارشناسان مشاوره وقف راه‌اندازی شده است.

1396/7/18 سه‌شنبه

حجت‌الاسلام عسکرآبادی در گفتگو با آستان نیوز اظهار کرد: همزمان با روز میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) دو دفتر در رواق های دارالحجه و دارالرحمه با حضور 19 نفر از کارشناسان مشاوره وقف به منظور پاسخگویی به سؤالات تخصصی زائران در حوزه وقف و نیز ثبت موقوفات زائران آغاز به کار کرد.
وی افزود:‌ یکی از رویکردهای ویژه آستان قدس رضوی جذب مشارکت‌های حداکثری مردمی در قالب سنت حسنه وقف است که در نخستین گام، دفاتر مشاوره وقف در حرم مطهر رضوی به همت سازمان فرهنگی این آستان مقدس راه اندازی شد.
حجت‌الاسلام عسکرآبادی بیان کرد: ‌پس از برگزاری جلسات سیاست‌گذاری در سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مراحل جذب خادم یاران افتخاری وقف از بین روحانیون حوزه علمیه آغاز شد.
حجت‌الاسلام عسکرآبادی گفت:‌ به ‌منظور تسهیل در روند ثبت‌ اموال منقول و غیرمنقول زائران داوطلب وقف، بسترسازی تبلیغی دفاتر مشاوره وقف، و ارائه خدمات رفاهی به خادم یاران کارشناس وقف، جلسات متعددی با مسئولین مرتبط در آستان قدس رضوی برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
واقفی از آن سوی مرزها
  • 1396/10/12 سه‌شنبه واقفی از آن سوی مرزها
    هجده سال بیشتر نداشت که ایران را ترک کرد. کمتر کسی فکر می‌کرد این جوان اهل بابل که وابستگی او به سرزمینش زبان زد فامیل بود و به اصرار پدر برای تحصیل به اروپا سفر کرده، آنجا تشکیل خانواده بدهد و دوری از سرزمین را برگزیند.
وقف در سیره اهل‌بیت(ع) از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است
نگاهمان به حوزه وقف باید آرمانی باشد
آموزش مکاتبه‌ای استفتائات وقف برگزار می‌شود
 گسترش فرهنگ وقف نیازمند تبلیغات بیشتر است       ‌
  • 1396/9/12 يكشنبه یک واقف نیک اندیش: گسترش فرهنگ وقف نیازمند تبلیغات بیشتر است ‌
    مادر نام غلامرضا را برای او انتخاب کرد تا همیشه غلام درگاه علی بن موسی الرضا(ع) باشد. او هم همه عمر خود را غلام درگاه این امام رئوف می‌داند و هر صبح و شام به ساحت مقدس امام سلام و دورد می‌فرستد و هر از گاهی بار سفر می‌بندد و برای زیارت مولایش از باخرز راهی مشهد الرضا(ع) می‌شود.
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.