.

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي در ديدار با كاركنان نيروي انتظامي؛

اخلاق اسلامي را سرلوحه تعامل با مردم قرار دهيم

قائم مقام توليت آستان قدس رضوي گفت: نيروي انتظامي بازوي قدرتمند و با اقتدار نظام اسلامي در برخورد با مفاسد و از سوي ديگر نماد و تبلور ايجاد امنيت پايدار در شهرها و روستاهاي كشورمان است.

1396/7/18 سه‌شنبه

به گزارش آستان نيوز، سيد مرتضي بختياري در ديدار با كاركنان نيروي انتظامي شاغل در آستان قدس رضوي ضمن تقدير از تلاش هاي شبانه روزي آنان گفت: مقام معظم رهبري در مراسم اعطاي سردوشي و درجه در دانشگاه علوم انتظامي تأکید فرمودند كه ما باید نیروی انتظامی در طراز جمهوری اسلامی و جامعه اسلامی و قرآنی داشته باشیم و به توفیق الهی می توانیم به چنین هدفی برسیم.
وي با اشاره به تأکیدات فرمانده معظم كل قوا مبني بر لزومِ اقتدار همراه با محبت و صمیمت با مردم، گفت: آيات قرآن كريم و روايات اهل بيت(ع) به صراحت نوع برخورد و مواجهه با مردم و درخواست ها و مطالبتاشان را براي ما تبيين كرده است كه بايستي اين معارف و آموزه‌هاي غني را سرلوحه كار خود قرار دهيم.
قائم مقام توليت آستان قدس رضوي با اشاره به روايتي از امام رضا(ع) اظهار داشت: امام هشتم شيعيان كتمان سر، مدارا با مردم و صبر در سختي ها و مصايب را از نشانه هاي شاخص مومنين برشمرده اند كه حاوي درسهاي آموزنده اي براي انسانها در همه اعصار است.
وي از خدمات شبانه روزي كاركنان نيروي انتظامي در سراسر كشور تقدير كرد و گفت: با تاكيدات توليت آستان قدس رضوي تكريم زائران و ايجاد محيط امن و آرام براي زيارت توام با معرفت از رويكردهاي اساسي ما در دوره جديد است.
در ابتداي اين ديدار، مديركل حراست آستان قدس رضوي به ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته براي ايجاد امنيت پايدار در اماكن متبركه رضوي و ساختمان هاي اداري پرداخت.
جعفر صباغيان گفت: تعامل دوسويه و اثربخشي بين اداره كل حراست آستان قدس رضوي و نيروهاي نظامي و امنيتي استان وجود دارد و اميدواريم با اقداماتي كه در حال انجام است به ارائه بهترين و كيفي ترين خدمات به زائران و مجاوران امام رضا(ع) بپردازيم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
اخلاق، هنر تصمیم‌گیری درست را به انسان می‌دهد
عمل و اخلاق اهل بیت(ع) چراغ هدایت زندگی است
خوش اخلاقی از نشانه‌های بهشتیان است
برگزاری بیش از 300 جلسه اخلاق ویژه خدام و کارکنان آستان قدس رضوی
برگزاری بیش از 330 جلسه اخلاق ویژه خدام و کارکنان آستان قدس رضوی در دهه اول محرم الحرام
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.