.

توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی انجام می‌شود؛

برگزاری مسابقه فرهنگی «بهترین حس» در بارگاه منور امام هشتم(ع)

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مسابقه فرهنگی «بهترین حس» ویژه محرم وصفر به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

1396/7/18 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی با اعلام این خبر، اظهار کرد: مسابقه فرهنگی«بهترین حس» از سلسله مسابقات فرهنگی بارگاه منور امام رضا(ع) است که از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای نهادینه کردن زیارت به نیابت از شهدا در بین زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی طراحی شده است.
وی افزود: سؤالات این مسابقه از متن مطالب ارائه شده درفلش کارت های زیارت به نیابت از شهدای کربلا به صورت تستی و تشریحی طراحی شده است که از بین پاسخنامه‌ها‌ی صحیح، پس از انجام قرعه‌کشی، اسامی برندگان این مسابقه پیامک می‌شود.
حسینی گفت: توزیع برگه‌های مسابقه در داخل حرم، محل اجرای برنامه‌های فرهنگی حرم و نیز باجه‌های راهنمای زائر برای عموم زائران و مجاوران حرم رضوی انجام می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های راهنمای زائر حرم مطهر رضوی  ور دریافت کار تهای زیارت نیابتی و بجا آوردن زیارت به نیانبت از یک شهید کربلا از توشه معنوی این حرکت نورانی بهره مند شود.
وی با اشاره به چگونگی شرکت و تکمیل پاسخنامه‌ این مسابقه فرهنگی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشان www.aqr.ir و ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی 3000802222 در این مسابقه شرکت کنند.
حسینی با بیان اینکه آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان ماه صفر است، افزود: قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های صحیح و کامل و به صورت روزانه انجام می‌شود و نتیجه آن هم ازطریق سامانۀ پیامکی به اطلاع برندگان می‌رسد.
وی خاطر نشان کرد: عموم زائران بالای 12 سال حرم مطهر رضوی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، همچنین به قید قرعه به برندگان مسابقه «بهترین حس» هدایای ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.
یادآور می‌شود؛ به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی مسابقات فرهنگی متعدد و متناسب با مناسبت‌های مختلف طراحی و در طول سال برگزار می‌شود.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
مسابقه فرهنگی «تا بهشت» در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود
برگزاری مسابقه فرهنگی «هیئت» ویژه عزاداران در حرم مطهر رضوی
مسابقه فرهنگی«پابوس» در حرم مطهر رضوی برگزار مي‌شود
مسابقه فرهنگی «ضیافت» میزبان زائران حرم مطهر رضوی می‌شود
برگزاری مسابقه فرهنگی «بهار رحمت» ویژه زائران امام هشتم(ع)
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.