.

تولیت آستان قدس رضوی:

امنیت و آرامش در فضای مجازی حق همه مردم است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: این حق مردم و خانواده‌هاست که در فضای مجازی از امنیت و آرامش برخوردار باشند.

1396/7/18 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی خراسان رضوی در تالار ولایت حرم مطهر رضوی، اظهار داشت: ایجاد امنیت کامل در تمام طول مسیر زیارت از مبدأ تا مبدأ برای زائران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا هر حادثه‌ای در این مسیر می‌تواند برای سال‌های طولانی کدورت و ناراحتی را در ذهن حادثه‌ دیدگان از سفر به مشهد ایجاد کند.
وی تأکید کرد: اقتدار در مقابل قانون‌شکنان، هنجار شکنان و برهم‌زنندگان نظم عمومی و برخورد همراه با رأفت و احترام با مردم باید سرلوحه‌ی نیروهای انتظامی باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: تأمین امنیت فضای مجازی، صیانت از هویّت دینی، ملّی و ارزش‌های انسانی جامعه و حفظ حریم خصوصی افراد در فضای مجازی موجب آسودگی خاطر شهروندان در استفاده از ابزارهای نوین است.
وی با اشاره به اهمیت امنیت در فضای مجازی، تصریح کرد: در فضای مجازی وظیفه دولت‌ها ایجاد امنیت و آرامش برای ارتباطات مردم است. این حق مردم و خانواده‌هاست که در این فضا از امنیت و آرامش برخوردار باشند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان گفت: مدیریت صحیح فضای مجازی زمینه بسیاری از ناهنجاری‌ها را از بین می‌برد، قطعاً بهر‌ه‌گیری از فضای مجازی و ابزارهای نوین ارتباطات جمعی لازم و ضروری بوده اما نیازمند کنترل و تعیین سازوکار برای آن نیز هست.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
لزوم برنامه‌ریزی دقیق در تبدیل تهدید فضای مجازی به فرصت
 ضرورت تامین محتوا و شناسایی تهدیدها و فرصت‌ها در فضای مجازی
حجم پمپاژ نفرت و سیاهی در فضای مجازی به هیچ وجه طبیعی نیست
برگزاری همايش «فضاي مجازي پاك» با هدف استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی در جامعه
چهارمين همايش ملي «فضاي مجازي پاك» از سوی دانشگاه امام رضا(ع) برگزار مي‌شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.