.

نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد اقتصادی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود

مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی از برگزاری نشست هماندیشی مدیران ارشد اقتصادی آستان قدس رضوی خبر داد.

1396/7/19 چهارشنبه

مهدی غفوری‌فرد در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این نشست که روز پنج‌شنبه؛ بیستم مهر ماه جاری برگزار می‌شود، مدیران ارشد اقتصادی آستان قدس شامل اعضای هیئت مدیره، معاونان، مدیران و مشاوران سازمان، مدیران عامل هلدینگ‌ها، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها و موسسات تابعه حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این نشست، گفت: بهره‌مندی از رهنمودهای تولیت معزز و قائم مقام آستان قدس رضوی، بررسی دقیق سیاست‌ها و استراتژی‌های اقتصادی این مجموعه و همچنین همفکری درباره فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو، از جمله این موارد به شمار می‌رود.
غفوری‌فرد ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان دریافت نظرات مدعوین، ارائه گزارشات شش ماهه اول سال 96 هلدینگ‌ها و شرکت‌ها و موسسات تابعه، بررسی میزان تحقق اهداف شرکت‌ها، بررسی برنامه‌های شش ماهه دوم سال 96 و گفت و گو درباره پیش‌بینی برنامه‌های سال 1397 را نام برد.
وی اضافه کرد: این نشست، دومین گردهمایی مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها و موسسات تابعه سازمان اقتصادی رضوی طی 6 ماه گذشته به حساب می‌آید.
غفوری‌فرد، برگزاری نشست‌هایی از این دست را فرصتی ایده‌آل برای دریافت نظرات، هم‌فکری و هم‌اندیشی درباره مسائل مختلف به منظور دستیابی به پیشنهادها و راه حل‌های مختلف و مطلوب با توجه به حضور تمامی مدیران و متخصصان اقتصادی آستان قدس رضوی، عنوان کرد.
مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی ادامه داد: همچنین حضور جمعی مدیران شرکتهای مختلف، باعث آشنایی بیشتر آن‌ها با ظرفیت‌های یکدیگر و افزایش میزان همکاری‌های درون سازمانی خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
کارگروه کشاورزی سازمان اقتصادی رضوی از موسسه موقوفات سمنان بازدید کردند
ورود آستان قدس رضوی به پروژه‌های عمرانی فرا ملی را در دستور کار داریم
مهارت مدیریتی حاصل دانش و خلاقیت است
دومین نشست هم اندیشی مدیران سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی برگزار شد
جانشین مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی از کارخانه قند تربت دیدن کرد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.