.

در 6 ماه نخست سال 96 صورت گرفت؛

اهدای بیش از 1000000 بسته متبرک به زائران امام رضا(ع)

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: طی شش ماه نخست سال جاری به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تعداد یک میلیون و 210 هزار بسته متبرک به زائران بارگاه منور امام هشتم(ع) اهدا شده است.

1396/7/19 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید جلال حسینی با بیان این مطلب اظهار کرد: معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای تکریم زائران رضوی بسته های  متبرک متشکل از عکس حرم و آداب زیارت، نمک و پارچه سبز  و ... را تهیه و در طول سال در برنامه های فرهنگی تبلیغی حرم مطهر رضوی به زائران امام رضا(ع) اهدا می کند.
حسینی در خصوص تولیدات فرهنگی گسترده آستان قدس رضوی گفت: این نهاد مقدس همواره با تاکیدات و رهنمودهای تولیت آستان قدس رضوی سعی کرده تا در عرصه خدمت و ترویج معارف قرآنی، سنت و سیره رسول اکرم(ص) و اهل بیت(ع) از کارآمدترین ابزارها و مطلوب‌ترین خروجی‌ها برخوردار شود.
وی افزود: در طی شش ماه نخست سال جاری به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تعداد یک میلیون و 210 هزار بسته متبرک به زائران بارگاه منور امام هشتم(ع) اهدا شده است.
حسینی تصریح کرد: معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با توجه به نیازهای معنوی زائران امام هشتم(ع) محصولات فرهنگی متنوعی در قالب های جذاب تولید می کند و در برنامه های مختلف حرم مطهر رضوی در اختیار زائران و مجاوران امام مهربانی ها می گذارد.
وی گفت: همچنین توزیع 50 هزار بسته‌ فرهنگی ویژه دختران و پسران شامل جانماز، مداد رنگی، کتاب نقاشی، دفترچه یادداشت و ... از دیگر اقدامات معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در شش ماه نخست سال جاری است.
یادآور می شود؛ در طول سال معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی محصولات فرهنگی تبلیغی متناسب با مناسبت های مختلف تولید و به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
‌به‌نشر در چهارمین همایش ملی ارتقای کیفیت محصولات فرهنگی خوش درخشید
 اهدای 840 هدیه فرهنگی به زائران حرم مطهر رضوی
ارسال بسته‌های فرهنگی دیجیتال به نهادها و سازمان‌های فرهنگی کشور
عرضه تازه‌ترین محصولات فرهنگی در نوزدهمین نمایشگاه کتاب مشهد
توجه جدي به كودكان در طراحي و توليد محصولات فرهنگي
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.