.

تولیت آستان قدس رضوی تأکید کرد؛

تلاش آستان قدس رضوی در جهت توسعه ورزش در مناطق محروم

تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی به میزان امکانات و توان خود در راستای توسعه ورزش در مناطق محروم و توجه به ورزش بانوان تلاش خواهد کرد.

1396/7/26 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از ورزشکاران و مسئولان هیئت‌های ورزشی خراسان رضوی، اظهار داشت: توسعه ورزش همگانی، توسعه زیرساخت‌های ورزشی بویژه در مناطق محروم و توجه به ورزش بانوان می‌تواند موجب افزایش سلامت و نشاط در جامعه شود.
وی افزود: حضور جانبازان و معلولان در عرصه‌های ورزشی و همچنین موفقیت‌های آن‌ها در رقابت‌های پارالمپیک با همه سختی‌ها و مشکلات؛ از همت بلند، عزم و اراده قوی این عزیزان حکایت دارد و قطعاً بر توسعه نشاط در میان این قشر مؤثر است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: توسعه و تقویت ورزش بانوان و فراهم بودن امکانات و شرایط لازم و متناسب برای انجام فعالیت‌های ورزشی در ابعاد همگانی و قهرمانی برای ایشان و توزیع متناسب منابع موجب بروز استعدادها و اشاعه نشاط در میان نیمی از جمعیت کشور و به تبع آن افزایش نشاط در خانواده‌ها می‌شود.
وی تأکید کرد: آستان قدس رضوی به میزان امکانات و توان خود در راستای توسعه ورزش در مناطق محروم و توجه به ورزش بانوان تلاش خواهد کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
چراغ قرمز روشن می‌شود
ورزش در پیشگیری و درمان سرطان مؤثر است
رشته روان شناسی ورزشی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از مقیاس‌های جهانی برخوردار است
بازدید مدیران روابط عمومی‌های ورزشی کشور از استادیوم ورزشی امام رضا (ع)
درخشش ورزشکاران دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در جشنواره ورزشی دانشگاه‌های استان
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.