.

حضور سازمان عمران و توسعه رضوی در نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری

سازمان عمران و توسعه رضوی در هشتمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری حضور یافت.

1396/7/27 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، در این نمایشگاه که به منظور ارائه محصولات خدماتی و عمرانی شهری برای هشتمین مرتبه در مشهد مقدس برپا شده است، شرکت‏های مختلف عمرانی و شهرسازی شرکت کرده‏اند.
 سازمان عمران و توسعه رضوی به عنوان یکی از شرکت‏های پیشرفته در حوزه عمرانی و توسعه‏ای با در اختیار داشتن مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی در این نمایشگاه شرکت کرده است.
مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی به عنوان بخش درآمدزای این سازمان برای اجرای فعالیت‏های عام المنفعه نظیر ساخت مجتمع‏های بین راهی امام رضا(ع)، فرهنگسراهای رضوی در شهرهای مختلف، به منظور عرضه بهتر و بازاریابی محصولات تولیدی خود با شناسایی بازارهای هدف در این نمایشگاه شرکت کرده است.
در این نمایشگاه علاوه بر مدیران پروژه های کلان شهری و معاونت‏های عمران شهرداری‎های مختلف سراسر کشور، شهردارانی از کشورهای همسایه نظیر عراق، ترکیه و کویت  و حتی برخی شهرهای اروپایی حضور یافته و از دستاوردهای سازمان عمران و توسعه رضوی در حوزه عمرانی بازدید کردند.
لازم به یادآوری است؛ علاقه‌مندان می‎توانند برای بازدید از غرفه سازمان از 25 تا 28 مهرماه از ساعت 16 تا 22 به نمایشگاه بین المللی مشهد، سالن فردوسی مراجعه کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.