.

با محوریت روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس ضوی انجام شد؛

حضور فعال 8 موسسه آستان قدس رضوی در جمع ناشران جهان اسلام

با محوریت اداره کل روابط عمومی و امور رسانه، 8 موسسه آستان قدس رضوی در نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام حضور یافتند.

1396/9/11 شنبه

به گزارش آستان نیوز، با محوریت اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی  8 مجموعه فرهنگی آستان قدس رضوی در نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام حضوری فعال یافتند.
معاونت تبلیغات اسلامی، بنیاد پژوهش های اسلامی، دانشگاه امام رضا(ع)، دانشگاه رضوی، بنیاد فرهنگی رضوی، موسسه جوانان، چاپ و انتشارات و سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با حضور در این نمایشگاه به ارائه آخرین فعالیت ها و تولیدات شان در حوزه کتاب و کتابخوانی پرداختند.
با حضور این مجموعه ها در غرفه ای بالغ بر 280 متر مربع واقع در سالن 30 نمایشگاه بین المللی، حدود 13 مورد رونمایی کتاب، نشست های نقد و پرسش و پاسخ با حضور نویسندگان، مسابقات کتابخوانی، وقف و نذر قرآن کریم، ارائه مقالات دانشجویی و ثبت نام اردوگاه امام رضا(ع) و برنامه هایی ویژه دختران و پسران در حال برگزاری است.
نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام از نهم تا پانزدهم آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر و از ساعت10 تا 21 پذیرای اهالی کتاب و کتابخوانی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.