.

استقبال از کتاب‌های «به‌نشر» آستان قدس رضوی در کشور لبنان

نماینده انتشارات لبنان گفت: برخي عناوين کتاب‌هاي عربي به‌نشر آستان قدس رضوي مستقيم از مشهد يا از نمايندگي آن در قم خريداري شده و به لبنان ارسال مي‌شود.

1396/9/13 دوشنبه

به گزارش آستان‌نيوز، سيدعبدالله مرتضي، نماینده انتشارات لبنان به برگزاري نوزدهمين نمايشگاه ناشران جهان اسلام همزمان با سال 2017، اشاره و بیان کرد: این نمایشگاه با ارائه فعاليت‌هاي متعدد و زياد مي‌تواند به ترويج فرهنگ کتاب، فرهنگ اسلام و به ويژه شيعه کمک شاياني کند.
وي افزود: کشور لبنان با انتشاراتی نظیر دارإحياء التراث الاسمي، المؤسسه الدوليه، جمعيه المعارف الاسلاميه، مرکز نشر و ترجمه مولفات العلامه السيد جعفر مرتضي العاملي، المرکز الاسلامي للدراسات و امجاد براي هشتمين سال است که در نمايشگاه کتاب مشهد حضور مي‌يابد.
اين نماينده انتشارات لبنان با اشاره به اينکه امسال کشور لبنان با 1600 عنوان کتاب در اين نمايشگاه حضور يافته است، تصريح کرد: اکثر کتاب‌هاي مرجع اسلام و غير اسلام چاپ بیروت است.
سيدعبدالله مرتضي با بيان اينکه استفاده کتاب‌هاي فارسي در کشورهاي عربي کمتر است، عنوان کرد: کتاب‌هاي ترجمه شده فارسي به عربي در لبنان با استقبال خوبي از سوي مخاطبان همراه است.
وي ادامه داد: برخي عناوين کتاب‌هاي عربي به‌نشر آستان قدس رضوي را نيز از مشهد يا نمايندگي آن در قم خريداري کرده و به لبنان ارسال مي‌کنيم و اين کتاب‌ها نيز با رضايت و استقبال اهل کتاب و مطالعه روبه رو بوده است.
اين نماينده انتشارات لبنان در پايان ضمن ابراز خرسندي از سرنگوني داعش در سوريه و عراق بیان کرد: اين پيروزي به نمايندگي جمهوري اسلامي ايران محقق شده که اين موفقيت را به اين کشور سرفراز تبريک مي‌گويم. ملت ايران، مردمي صبور و مخلص به انقلاب اسلامي هستند که اين خودش مشت محکمي بر دهان استکبار جهاني آمريکا و اسرائيل است.
يادآور مي‌شود؛ نوزدهمين نمايشگاه کتاب ناشران جهان اسلام 9 تا 15 آذرماه از ساعت 10 تا 21 پذيراي علاقه‌مندان به کتاب در نمايشگاه بين‌المللي مشهد است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تقدیر «به‌نشر» از خانواده بنیان‌گذار فقید فروشگاه‌های کتاب آستان قدس رضوی
چاپ و انتشار ادعیه و زیارات به صورت مجزا برای نخستین بار در به‌نشر
«منو، مامان و بابام» کتاب برتر جشنواره کودک و نوجوان شد
تقدیر از کتاب «پرنده با ترانه‌اش نفس کشید» در جشنواره کتاب شهید آوینی
«آزمایش‌های فیزیک برای بچه‌ها» منتشر شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.