.

با هدف توسعه ارتباط میان صنعت و دانشگاه؛

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اقتصادی رضوی و دانشگاه تربت حیدریه منعقد شد

مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان این سازمان و دانشگاه تربت حیدریه خبر داد.

1396/9/13 دوشنبه

مهدی غفوری فرد در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در این جلسه، مهندس مجید نامجو؛ جانشین مدیر عامل سازمان اقتصادی رضوی، دکتر محمد علی علیزاده؛ رئیس دانشگاه آزاد تربت حیدریه، دکتر اسماعیل خیرخواه؛ معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دکتر علی نوبخت؛ رئیس مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد واحد مراغه و همچنین جمعی از اساتید حضور داشتند.
وی افزایش تعامل میان صنعت و دانشگاه را رویکرد اصلی این جلسه عنوان کرد و افزود: توسعه ارتباط با دانشگاهیان و نخبگان دانشگاهی و بهره‌مندی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها برای استفاده در شرکت‌های اقتصادی تابعه سازمان اقتصادی رضوی، هدف اصلی برگزاری این جلسه بوده است.
غفوری فرد با تاکید بر این که مشکلات و مسائل موجود در شرکت‌های این سازمان نیاز به پژوهش و بررسی علمی دارد، افزود: از طرفی، راهکارهای افزایش بهره‌وری و همچنین تجربه‌های کسب شده توسط شرکت‌ها و موسسات اقتصادی رضوی، به اساتید و دانشجویان پژوهش‌گر انتقال داده خواهد شد.
مدیر حوزه مدیر عامل و ارتباطات سازمان اقتصادی رضوی ادامه داد: در این راستا و در وهله نخست، قرار است این تفاهم‌نامه برای شرکت‌های قند تربت حیدریه و کشاورزی رضوی اجرا شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
حضور سازمان اقتصادی رضوی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری مشهد
پیام تبریک مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی به مناسبت هفته بسیج
کارگروه کشاورزی سازمان اقتصادی رضوی از موسسه موقوفات سمنان بازدید کردند
ورود آستان قدس رضوی به پروژه‌های عمرانی فرا ملی را در دستور کار داریم
مهارت مدیریتی حاصل دانش و خلاقیت است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.