.

برگزاری جنگ شادمانه ویژه میلاد رئیس مکتب اسلام در دبستان دخترانه امام رضا(ع)

به همت دبستان دخترانه واحد ۱۷ امام رضا(ع)، جشن میلاد رئیس مکتب اسلام و رئیس مذهب تشیع در دبستان دخترانه امام رضا(ع) برگزار شد.

1396/9/15 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، خادمان حریم علمی رضوی علیه السلام در مراسمی با شکوه ضمن تجدید پیمان با خورشید ایران، میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) را به پیشگاه امام عصر حضرت مهدی موعود(عج) و ولی نعمتمان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) تبریک و شادباش عرض کردند.
در لحظات ابتدایی این مراسم دانش آموزان با اجرای نماهنگی زیبا فضای مجلس را غرق در شور و شادمانی کردند و در ادامه به اجرای برنامه‌های مختلف پرداختند.
سپس کتابدار مدرسه به قصه گویی پرداخت و گروهی از دانش آموزان سرودی را با موضوع نماز پیامبر(ص) اجرا کردند. اجرای  مسابقه از دیگر مراسم‌هایی بود که فضای رقابتی را در عین رفاقت برای دانش آموزان به نمایش گذاشت.
«چیدن گل‌های احادیث از بوستان سخنان حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم)» عنوان برنامه‌ای بود که در این حرکت پرشور دانش آموزان با نوشتن احادیث در کلاس‌های درس،‌ فضا را پربرکت و معنوی و روحشان را با ذکر صلوات مزین کردند.
اهدا نشان «من فاطمی‌ام» و اجرای مسابقه جذاب و با محتوای آموزشی با حضور امام جماعت مدرسه از دیگر برنامه‌هایی بود که شادی مضاعفی را برای دانش آموزان به ارمغان آورد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.