.

مدیر گروه فرهنگ و سیره رضوی عنوان کرد؛

ترویج معارف اسلامی مهمترین رسالت بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی

مدیر گروه فرهنگ و سیره رضوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی عنوان کرد: ترویج و نشر فرهنگ و معارف اسلامی مهمترین رسالت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به شمار می‌رود.

1396/9/15 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، امیر سلمانی رحیمی در آیین رونمایی از آثار پژوهشی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت اظهار کرد: گروه فرهنگ و سیره رضوی تاکنون توانسته بیش از ۲۰۰ اثر را با موضوع امام رضا(ع) برای مخاطبان خارجی به زبان¬های مختلف ارائه دهد.
وی افزود: در سال جاری نیز ۱۲ عنوان کتاب با موضوع سیره رضوی به چاپ رسیده است که پنج عنوان از این آثار در چارچوب گسترش فرهنگ رضوی به زبان های مختلف ترجمه و برای خارج از کشور ارسال شده است.
دکتر سلمانی رحیمی بیان کرد: امام رضا علیه السلام دانای خاندان آل محمد، امام رضا علیه السلام عالم آل محمد به زبان انگلیسی، امام رضا علیه السلام وارث موسی کلیم الله عیسی روح الله و محمد رسول الله، فرجام آفتاب، تقویم بین المللی رضوی، نقش وقف در ترویج فرهنگ زیارت، زیارت مجازی مفهوم و الگوها، بارگاه خورشید و هم‌چنین مجموعه هشت جلدی شناسی توصیفی ادیان آثاری هستند که توسط بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به تازگی به چاپ رسیده و در این دوره از نمایشگاه کتاب مشهد معرفی شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.