.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب ناشران جهان اسلام به کار خود پایان داد

نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام در حالی پایان یافت که هشت مؤسسه آستان قدس رضوی عملکرد خود را در حوزه نشر و کتاب در معرض دید عموم قرار دادند.

1396/9/16 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، نمایشگاه بین المللی کتاب ناشران جهان اسلام که از نهم آبان ماه سال جاری فعالیت خود را در نمایشگاه بین المللی مشهد و با حضور نهادها و موسسات فعال در حوزه نشر و کتاب آغاز کرده بود، شب گذشته به کارخود پایان داد.
معاونت تبلیغات اسلامی، سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، بنیاد پژوهش های اسلامی، بنیاد فرهنگی رضوی، دانشگاه امام رضا(ع)، دانشگاه رضوی، موسسه جوانان و چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی که با محوریت روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی در این نمایشگاه حضور یافته بودند، طی یک هفته به ارائه آخرین فعالیت ها و تولیدات شان در حوزه کتاب و کتابخوانی پرداختند.
در این نمایشگاه که با استقبال فعالان حوزه نشر و اهالی کتاب و کتابخوانی مواجه بود، با تلاش حوزه های مختلف شرکت کننده آستان قدس رضوی در این نمایشگاه بیش از 10 کتاب رونمایی شد و نشست های نقد و پرسش و پاسخ با حضور نویسندگان انجام شد. از دیگر برنامه های برگزار شده در این نمایشگاه می توان به اجرای مسابقات کتابخوانی و ارائه مقالات دانشجویی و وقف و نذر قرآن کریم اشاره کرد.
ثبت نام علاقه مندان برای بهره مندی از اردوگاه امام رضا(ع) و برنامه هایی ویژه دختران و پسران از اقداماتی بود که توسط موسسه جوانان آستان قدس رضوی انجام شد.
لازم به ذکر است؛ نوزدهمین نمایشگاه ناشران جهان اسلام به منظور معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد و میهمانانی از کشورهای اسلامی در این رویداد فرهنگی حضور داشتند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.