.

استقبال از غرفه به‌نشر در آخرین روز نمایشگاه بین‌لمللی ناشران جهان اسلام

غرفه انتشارات آستان قدس رضوی (به نشر) در آخرین روز برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام مورد استقبال گرم بازدیدکنندگان قرار گرفت.

1396/9/16 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، انتشارات آستان قدس رضوی امسال با دو غرفه مجزای بزرگسال و کودک و نوجوان  در نمایشگاه بین‌المللی ناشران جهان اسلام شرکت کرد و همچون سال‌های گذشته با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.
کتاب ‌«اعترافات غلامان» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی که در آن سرنوشت 30 غلام که مامور به کشتن امام رضا(ع) بودند به زبان رمان روایت شده است و مجموعه کتاب‌های یاران پیامبر(ص) که در آن داستان زندگی پرافتخار یاران پیامبر(ص) همچون مالک اشتر، حمزه، جعفر، عمار یاسر، کمیل و حبیب ‌بن مظاهر آمده است، از پرمخاطب‌ ترین کتاب‌های این نمایشگاه بودند.
در غرفه کودک و نوجوان نیز کتاب‌های قصه ما مثل شد، قصه‌های حنانه، قصه‌های خانم ژولور با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام مواجه شد.  
گفتنی است؛ مجموعه‌های آستان قدس رضوی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ناشران جهان اسلام و هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس حضور داشت و در سالن c این نمایشگاه بین المللی مشهد،  به معرفی محصولات علمی و فرهنگی خود پرداخت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.