.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی؛

تلاش مستمر، آگاهانه و هدفمند براي تبيين معارف رضوي نياز امروز جامعه است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی به مردم بالاترین شأن و توفیق برای انسان است، گفت: با تدبير توليت آستان قدس رضوي در توسعه مفاهيم خادم، خدمت و مخدوم عرصه هاي جديدي براي خدمت رساني به زائران، مجاوران و دلدادگان امام رضا(ع) گشوده شده است.

1396/9/22 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید مرتضی بختیاری در نشست خادمياران خانواده كه با حضور طلاب حوزه هاي علميه خواهران از سراسر كشور در تالار قدس كتابخانه مركزي آستان قدس رضوی برگزار شد، اذعان داشت: در آستانه دهه چهارم انقلاب اسلامي نيازمند بازنگري در اقدامات فرهنگي و شيوه هاي تبليغ معارف اسلامي هستيم و توسعه خادمياري با رويكرد كاهش آسيب‌هاي اجتماعي و معضلات خانوادگي و ترويج مكارم اخلاقي از دستاوردهاي اين نگرش است.
وي تصريح كرد: با حکم مقام معظم رهبری برای تولیت آستان قدس رضوی مأموریت‌های جدیدی حول منشور هفتگانه برای این آستان مقدس تعریف شده که رويكردهايي نظير خدمت رساني به محرومان و مستضعفان با ايجاد دفاتر استاني، توجه جدي به مقوله فرهنگ و توسعه علمي و پژوهشي بر اساس آن راهبردها، برنامه‌ریزی‌ شده است.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوي ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع خادمياران خانواده اذعان داشت: بايستي از اين فرصت و ظرفيت بي نظيري كه براي طلاب خواهر در سراسر كشور ايجاد شده براي رفع خلاهاي موجود بهره ببريد و براي تحكيم خانواده و تبليغ معارف اسلامي و رضوي گام هاي موثر برداريد.
بختياري با اشاره به لزوم برنامه ريزي و كار هدفمند براي مقابله با تهاجم فرهنگي دشمنان اظهار داشت: تلاش مستمر و آگاهانه براي تبيين، ترويج و توسعه معارف اسلامي و آموزه هاي اهل بيت(ع) نياز امروز جامعه است.
وي گفت: به همت سازمان فرهنگي آستان قدس رضوي تفاهم نامه اي نيز با جامعه مدرسين حوزه علميه قم منعقد شده كه اجرايي شدن مفاد آن قطعا به توسعه فرهنگ و معارف رضوي كمك شاياني خواهد كرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
رشته دانشگاهی ویژه تبلیغ معارف رضوی تأسیس می‌شود
جلسه هم اندیشی معارف رضوی و آداب زیارت برگزار شد
معرفی معارف رضوی در کتاب «دعاهای امام رضا(ع)»
نسخه عربی سایت «رضوی آرشیو» راه‌اندازی شد
معارف رضوی بستری مناسب برای فعالیت‌های پژوهشی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.