.

با همکاری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

بارگذاری کتاب «ولایت الهیه»، «حکومت اسلامی» و «ولایت فقیه» در سایت کتابخانه قائمیه

کتاب‌های «ولایت الهیه»، «حکومت اسلامی» و «ولایت فقیه» از مجموعه تولیدات آستان قدس رضوی است که به منظور فراهم کردن زمینه بهره‌گیری بیشتر فرهیختگان در سایت کتابخانه الکترونیک قائمیه بارگذاری شد.

1396/11/1 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، کتاب «مبانی، پیشینه و ادله اثباتِ مباحث به هم پیوسته «ولایت الهیه» ، «حکومت اسلامی» و «ولایت فقیه» از سری کتاب های تولیدی آستان قدس رضوی با  هدف بهره‌مندی علاقه‌مندان  و دوستداران کتاب در سایت کتابخانه الکترونیک قائمیه به نمایش گذاشته شد.
در جلدهای اول تا چهارم این اثر به شبهات رایج در باب موضوع «ولایت فقیه» پرداخته و پاسخ‌های مناسب و مستدل گردآوری شده و در جلد پنجم پاسخ‌های قانع کننده و موثر در رفع شبهات آمده است.
برای تألیف این مجموعه پنج جلدی کتاب رهیافت حدود 1175 شبهه از سایت های اینترنتی، کرسی های آزاداندیشی دانشگاه ها و سئوالات حلقه های معرفت و جلسات پرسمان در حرم مطهر رضوی گردآوری و تحلیل محتوا شده است که بیشترین شبهات رایج در مبحث ولایت فقیه حول 35 محور اصلی دسته بندی شده و مورد بررسی و پاسخ گویی قرار گرفته است.
آستان قدس رضوی انتشار مجموعه کتاب‌های «رهیافت» شامل؛ کتاب های «ولایت الهیه»، «حکومت اسلامی »، «ولایت فقیه»، رهیافت احکام، رهیافت اعتقادی، رهیافت تربیتی و رهیافت ترکیبی متشکل از سه موضوع را با هدف ارتقای سطح علمی و یکسان سازی پاسخ‌های استادان پاسخگویی به سؤالات شرعی دفاتر حرم مطهر رضوی، سامانه پاسخگویی تلفنی 051132020 و واحد مشاوره اعتقادی و تربیتی را در دستور کار خود قرار داده است تا اساتید با مطالعه مطالب ارائه شده در این کتاب های ارائه شده پاسخگوی شبهات باشند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پایداری عزت نظام اسلامی در گرو پشتیبانی از حریم ولایت است
بیش از یک سوم تابلوهای حرم مطهر در دهه ولایت مزین به مجموعه گرافیکی «در امتداد غدیر» شد
جوانان تا آخرین نفس پشتیبان ولایت فقیه باشند
تبعیت از ولایت فقیه مصداق سنت‌های الهی است
صراط مستقیم حرکت در مسیر ولایت است
  • 1396/4/19 دوشنبه آیت الله خاتمی: صراط مستقیم حرکت در مسیر ولایت است
    امام جمعه موقت تهران گفت: مسیری را که اهل بیت(ع) برای پیروان خویش تعیین کرده‎اند، صراط حق است، بنابراین انسان‎ اگر در مسیر ولایت امیرمومنان(ع) قرار داشته باشد، یقیناً در صراط مستقیم قرار گرفته است.
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.