.

«کلک ازلی» به نگارخانه رضوان رسید

نمایشگاه «کلک ازلی» با حضور اساتید و هنرجویان و علاقه‌مندان خوش‌نویسی، در نگارخانه رضوان وابسته به موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی افتتاح شد.

1396/11/29 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، هم‌زمان با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه‌الزهرا(س) نمایشگاهی از آثار خوش‌نویسی استاد مهدی بلوریان کاشی با نام «کلک ازلی»، شنبه، 28 بهمن ماه در محل نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت.
این نمایشگاه با مجموعه‌ای شامل 40 اثر با محوریت مفاهیم قرآنی، فاطمی و موضوعات ادبی و عرفانی ترتیب داده شده است و قالب مجموعه آثار به نمایش در آمده، نستعلیق است که با الهام از سبک استاد سید حسین میرخانی، به نگارش در آمده است.
در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه «کلک ازلی» نشستی تخصصی نیز با محوریت هنر خوش‌نویسی با حضور میهمان ویژه این برنامه، هنرمند حوزه خوش‌نویسی و خط نستعلیق معاصر ایران، استاد کیخسرو خروش در حضور علاقه‌مندان برگزار شد.
گفتنی است آثار مهدی بلوریان کاشی برای اولین بار است که به صورت انفرادی با همکاری موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان به نمایش در آمده است.
یاد آور می‌شود؛ نمایشگاه کلک ازلی تا سوم اسفند ماه 1396 صبح‌ها از ساعت 9 تا 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 19 در نگارخانه رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17 پلاک 16 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
نمایشگاه ریحانه النبی به نگارخانه رضوان رسید
«زودپز» به نگارخانه رضوان رسید
نگارخانه رضوان میزبان «زود پز» می‌شود
پیشِ شمع گلرخ من، جمع خوبان هیچ نیست
«کلک ازلی» به نگارخانه رضوان می‌آید
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.