.

مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس خبر داد؛

سازماندهی 70 هزار خادمیار برای خدمت به محرومین توسط دفاتر استانی آستان قدس رضوی

مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در هر استان تنها یک دفتر برای شناسایی محرومان و مستضعفان و نیز سازماندهی خیّران و خادمیاران تخصصی به منظور ارائه خدمات داوطلبانه به محرومان در همان استان راه‌اندازی کرده است.

1396/12/5 شنبه

علی اکبر عصارنیا در گفت‌وگو با آستان نیوز، اظهار داشت: بر اساس راهبرد آستان قدس رضوی مبنی بر توسعه مفاهیم خدمت، خادم و مخدوم،  زمینه خدمت افراد متخصص در حوزه‌های مختلف فراهم شده است.
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی گفت: در قالب طرحی، خادمیاران رضوی علاوه بر خدمت در حرم مطهر، بخشی از مأموریت خود را به صورت داوطلبانه به محرومان و مستضعفان در منطقه محل سکونت ارائه خدمت می‌کنند.
وی افزود: بر اساس این طرح، در هر استان یک دفتر تأسیس و شروع به فعالیت کرده است، که مهمترین فعالیت این دفاتر، شناسایی محرومین و مستضعفین به منظور ارائه خدماتی نظیر اعزام زائر اولی ها به مشهد مقدس با همکاری سایر نهادهای دولتی و غیردولتی و نیز ثبت نام و گزینش خادمیاران رضوی و سازماندهی آنان در قالب گروه‌های تخصصی برای ارائه خدمت به مردم محروم همان استان است.
عصارنیا تأکید کرد: تاکنون حدود 70 هزار نفر خادمیار توسط این دفاتر شناسایی و جذب و جهت ارائه خدمات تخصصی به مردم محروم همان منطقه سازماندهی شده‌اند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
70 طرح محرومیت‌زدایی در خراسان جنوبی اجرایی می‌شود
فقرستیزی؛ یکی از آرمان‌های بزرگ امام خمینی(ره) بود
  تصویب 201 مصوبه محرومیت زدایی در کمسیون تخصصی امداد مستضعفان
محرومیت‌زدایی از جنس فرهنگ
محرومیت زدایی در کشور نیازمند کار و روحیه جهادی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.