.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

آمادگی معاونت بین الملل حوزه های علمیه کشور در فعالیتهای مشترک رسانه ای

حجت الاسلام والمسلمین برته طی دیداری با رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی بر فعالیتهای مشترک رسانه ای با حوزه علمیه خراسان تأکید کرد.  اخبار و اعلانات  1396/5/25 چهارشنبه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه که قائم مقام معاون بین الملل شورای عالی حوزه های علمیه کشور با رئیس و جمعی از اساتید دانشگاه علوم اسلامی رضوی داشت بر همکاری دانشگاه علوم اسلامی رضوی و شورای عالی حوزه علمیه خراسان در امر تأسیس مدارس علمیه بین المللی و کارهای مشترک رسانه ای تأکید شد.
مدیر رسانه و اطلاع رسانی حوزه های علمیه کشور همچنین بر ایجاد مدرسه مشترک بین خراسان و قم تأکید کرد و ادامه داد باید مدرسه علمیه با رویکرد بین المللی تأسیس شود تا بتوانیم نیاز تبلیغی را در حوزه بین الملل تأمین نماییم.
برته در این جلسه بر بهره گیری از طلاب جوان در زمینه های مختلف تأکید کرد و ادامه داد حوزه باید به عنوان یک پدر همه سلایق را در دایره خود حمایت و راهبری نماید.
وی در ادامه بر تقویت رابط حوزه های قم، اصفهان و خراسان تأکید کرد و خواستار همکاری هر چه بیشتر کمیسیونهای مختلف شورای عالی حوزه علمیه خراسان  با قم شد.
جلسه مشترک قائم مقام معاون بین الملل حوزه علمیه های کشور با رئیس دانشگاه و دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان شنبه 21 مردادماه برگزار شد و طی آن ضمن ارائه گزارش از سوی معاون آموزشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی گزارشی از روند فعالیتهای معاونت بین الملل حوزه های علمیه کشور و ارائه زمینه های همکاری مشترک دو حوزه علمیه خراسان و قم از سوی معاون بین الملل حوزه های علمیه کشور ارائه شد. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
.