.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

طی مراسمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی سکاندار بنیاد پژوهشهای اسلامی شد

حجت الاسلام دکتر سیدمحمود مرویان حسینی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی امروز طی مراسمی سکان بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی را به دست گرفت    1396/8/14 يكشنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی طی سخنانی، ارتباط حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرویان حسینی با حوزه علمیه خراسان، بنیاد پژوهشهای اسلامی و دانشگاه علوم اسلامی رضوی را از مزیت های وی برشمرد و ادامه داد دکتر مرویان حسینی از چهره های شناخته شده علمی مجرب و فرهیخته دانشگاه علوم اسلامی رضوی و حوزه علمیه خراسان است که می تواند حلقه وصل حوزه علمیه و بنیاد پژوهشهای اسلامی باشد.
سیدمرتضی بختیاری در ادامه با نقل قولی از تولیت آستان قدس رضوی با تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین شریعتی تبار وی را سرمایه آستان قدس رضوی و بنیاد پژوهشهای اسلامی دانست و تاکید کرد ایشان در عرصه امامت جمعه تربت حیدریه فعالیتهای انقلابی زیادی انجام دادند.
این گزارش حاکی است مدیرعامل جدید بنیاد پژوهشهای اسلامی طی سخنانی تأکید کرد در عرصه پژوهش باید به دغدغه های مقام معظم رهبری توجه شود، همچنین می بایست بحث تحول جدی گرفته شده و به مسئله تولید علم برای حل مسائل جهان اسلام توجه لازم صورت پذیرد.
حجت الاسلام مرویان همچنین به توجه به ظرفیتهای دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای ترمیم نیروها تأکید کرد و ادامه داد تعامل با حوزه علمیه و نگرش پژوهشی به مسئله اسناد از اولویتهای پیش رو در بنیاد خواهد بود.
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و فعلی بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی امروز یکشنبه چهاردهم آبان ماه در تالار شیخ طوسی بنیاد و با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی و جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی  و پژوهشگران این بنیاد برگزار شد. 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.