.آخرین اخبار
.آخرین رسانه ها

نخستین جلسه هیئت تحریریه ششمین نشریه علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد

نخستین جلسه هیئت تحریریه دوفصلنامه علمی آموزه های حدیثی با حضور مدیرمسئول، سردبیر و اکثریت اعضای هیئت تحریریه این نشریه برگزار شد    1396/9/4 شنبه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ششمین نشریه علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با عنوان آموزه های حدیثی موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد که با تشکیل نخستین جلسه هیئت تحریریه بناست به زودی نخستین شماره آن به زیور طبع آراسته گردد.
این گزارش حاکی است در این جلسه شش مقاله واصله بعد از بررسی و ارزیابی علمی به تصویب هیئت تحریریه این نشریه رسید و بناست با نخستین سرمقاله به قلم سردبیر نشریه برای چاپ ارسال گردد.
بر اساس این گزارش دومین شماره مجله مذکور تا پایان سال و سومین شماره آن نیز در اوایل سال 97 منتشر و برای اخذ درجه علمی اقدام خواهد شد.
نشریه آموزه های حدیثی با مدیرمسئولی حجت الاسلام والمسلمین فرزانه و سردبیری حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدوی راد و زیر نظر هیئت تحریریه که جمعی از اساتید دانشگاههای مشهد، قم و تهران هستند منتشر خواهد شد.
نویسندگان و پژوهشگران حوزه حدیث می توانند برای چاپ مقاله به سایت razavi.ac.ir بخش سامانه نشریات پژوهشی مراجعه و مقاله خود را برای ارزیابی ارسال نمایند.
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
.